.
vin
vin dekodér
+
vlož inzerát

přihlásit se

nápověda

poslední aktualizace: 27.1.2013

Kupní smlouva na auto / motocykl online a zdarma

Stažení kupní smlouvy

Přípravili jsme pro Vás vzorovou kupní smlouvu, nyní v druhé upravené verzi, která by měla vystihnout vše podstatné při prodeji a koupi vozidla. Díky tomuto vzoru nezapomenete na podstatné náležitosti, které Vám můžou následně ušetřit mnoho starostí a peněz. Smlouva je samozřejmě k soukromému užití naprosto zdarma a v případě že Vám tam něco chybí, doplňte to tam a nebo nás kontaktujte a my rádi smlouvu vylepšíme

Jakou kupní smlouvu na koupi auta

Kupní smlouva na automobil či motocykl je velmi důležitá a věnování jejím úpravám několika minut může následně ušetřit několik dní stresu nebo tisíce korun. Nevynechávejte ani Vy při prodeji / koupi nového vozu tuto podstatnou část prodeje / koupě a pořádně si nastudujte kupní smlouvu. Pokud se Vám některé body v kupní smlouvě nelíbí, zkuste se s protistranou dohodnout na jejich úpravě nebo vynechání. Nezapomínejte, že dobrý obchod je vždy pouze ten, kdy jsou obě strany spokojeny!

Kupní smlouvy a autobazary

Pokud budete kupovat vozidlo v autobazaru, nebudete mít nejspíš šanci do smlouvy zasahovat. Autobazar má svoji kupní smlouvu pro automobil / motocykl, kterou nejspíše z jejich strany prověřil právník. Smlouva nemusí být vždy výhodná pro obě strany - tedy pro tu druhou - Vás. Pokud se Vám na kupní smlouvě nějaký bod nelíbí, zkuste se dohodnout na jeho změně, pokud to neprojde, máte vždy možnost smlouvu nepodepsat - pokud i přesto podepíšete, je to už pouze "Váš problém".

Při podepisování smlouvy s autobazarem si dejte pozor, obvykle tam bývá více právních kliček než u prodeje mezi občany. Pokud se Vám něco ve smlouvě nezdá, nechte si na její prostudování více času, dejte ji přečíst někomu dalšímu a v případě, že se jedná o dražší vůz, doneste smlouvu právníkovi - možná vám těch pár tisíc zachrání mnohem větší částku.

+ vložit inzerát