.
vin
vin dekodér
+
vlož inzerát

přihlásit se

nápověda

Nápověda

Jak vložit inzerát

Vložit inzerát můžete vyplněním formuláře zde. Po vyplnění a odeslání formuláře přijde neregistrovanému uživateli e-mail s odkazem přes který ověří svou e-mailovou adresu. Tím se začne inzerát zobrazovat. Doporučujeme k inzerátu vkládat reálné fotografie, zvýšíte tím šanci, že zboží prodáte.

TIP: máte-li Facebook, Twitter, Google Plus, sdílejte s přáteli svů inzerát. Často se zájemce najde i v okolí. Pro kupujícího je okruh jeho známých také mnohem důvěryhodnější prodejce.

Jak správně inzerovat

Pokud vkládáte inzerát, je dobré nezapomenout na podstatné věci. Ale také vědět jak ještě lépe inzerovat automobil. V odkazu najdete návod jak správně vložiut inzerát, na co nezapomenout a jak inzerát dále propagovat.

Cena inzerátu

Vložení inzerátu je až do odvolání zdarma. Je jedno zda je inzerát soukromý či nikoliv. K inzerátu je možné také zdarma vložit až 10 fotografií.

VIN

Více info o tom co je VIN kód, můžete si také ověřit VIN vašeho vozidla.

Kupní smlouva pro automobil / motocykl

Prodáváte nebo kupujete motorové vozidlo? Pak se Vám určitě bude hodit naše kupní smlouva.

Kde jinde inzerovat

Pokud se poohlížíte, kde všude umístit inzerát, usnadníme vám to - máme pro vás totiž připravený seznam automobilových inzertních serverů.

Podmínky používání služby

Zjednodušeně řečeno je povoleno vše co je běžné i jinde, nechceme zbytečně někoho omezovat.Pokud máte pochyby nebo si chcete být jisti, přečtěte si celé podmínky používání serveru..

Chcete nás kontaktovat?

Nalezli jste nějakou chybu, chcete se na něco zeptat nebo nás kontaktovat z jiného důvodu? Napište na email.

+ vložit inzerát